Alba

ALENA - CD „DOTEKY SRDCE“

Vážení návštěvníci mých stránek, zájemci, přátelé, fandové ...
tímto vám nabízím možnost zakoupení jednotlivých titulů českých cover-verzí nebo přímo celého – 3. CD, které jsem nazvala: „DOTEKY SRDCE“.

Známé, anglické hity různých interpretů ve stylu POP – ROCK - COUNTRY, jsem otextovala a po získání autorizací nazpívala v průběhu roku 2016 -2017 v nahrávacím studiu Jarka Šimka v Praze za významné kytarové i pěvecké podpory Ondřeje Gorčíka.

První CD s názvem „ A TY“ jsem nazpívala pod pseudonymem „ENA“ a druhé CD s názvem „Ty & “ jsem zveřejnila v roce 2012 pod svým křestním jménem „ALENA“. Můžete si je stáhnout ve formátu mp3 u: SUPRAPHONline.cz.

Koupit jednotlivé skladby „formát MP3“ Koupit celé ALBUM „formát MP3“ Koupit celé ALBUM „formát CD“


ALENA - CD „Ty & Já“

Všem zájemcům představuji druhé CD s názvem „Ty a Já“, které vydávám prostřednictvím online obchodu s českou hudbou SUPRAPHONline.cz.

Otextovala jsem celkem 12 anglických hitů a jeden český originál, který pochází ze spolupráce s Jaroslavem Musilem, jsem postupně natáčela od roku 2008 do srpna 2012 v nahrávacím studiu Jarka Šimka v Praze, za spolupráce Ondřeje Gorčíka (kytarové vstupy, vokály). Oběma patří můj velký dík za profesionální spolupráci.

Největší poděkování patří firmě LiveSport s.r.o. Praha, která mne po celou dobu mé tvorby podporovala a svým finančním přispěním mi pomohla dokončit toto CD.

Věřím, že vás moje české cover-verze osloví, budou se vám líbit.


ENA – CD „JÁ A TY“

Síla lásky, naděje, sny, touha, víra, vůle, něha, vášeň, radost & strach, smutek, bolest, trápení , ztráta i zrada – všechna tato slova vyjadřují silné emoce, které většina z nás dobře zná.

Prožili jste si je jako já, buď méně, nebo více a nebo je právě teď někdo z vás prožívá.

19 známých starších i novějších anglických hitů ve stylu POP/ROCK od různých interpretů:
Kylie Minogue, Back Street Boys, Celine Dion, EXILE, Dave Coverdale (WHITESNAKE), Joe Cocker, Shakin Stevens, Rod Stewart, Roy Orbison, Elton John, HEART, Melissa Etheridge, Chris Rea, Olivia Newton John, Sandra, LeANN Rimes, BEE GEES - jsem otextovala a nazpívala v češtině pro Vás, kteří máte zájem si je poslechnou a i zazpívat...


Pojď ke mně blíž (23 písniček o lásce nejen pro zamilované)

Prázdniny přejí lásce minimálně stejně tak jako máj, který označil klasik za lásky čas... A právě proto vychází v polovině července již čtvrté album love songů ze série české písničky – české lásky, která vzniká pod patronací zpěváka Patrika Foxe. Titulní fotografii alba tentokrát propůjčila tvář moderátorka, zpěvačka a »novácká sporťačka« Jana Adamcová spolu s italským zpěvákem Davide Mattiolim, který již několik let úspěšně působí v České republice nejen jako sólista, ale i coby třetina platinové formace DaMiChi. A právě Jana s Davide nazpívali duety (Cose Della Vita a Con Te Partiro), které album zahajují i uzavírají. Sampler Pojď ke mně blíž přináší málem osmdesát minut hudby, což představuje 23 písní v podání našich pěveckých stálic mezi které bezesporu patří Monika Absolonová, Václav Neckář, Daniela Šinkorová, Kateřina Brožová, Robert N., Martin France, Bohuš Matuš, Patrik Fox... Nechybí ani písně od Karla Bláhy, Richarda Sachera, Patricka Jurdice nebo formací Gazely a Kanibal. Po málem dvouroční mateřské dovolené Nicol Lenertové se přihlásila s novinkou Po hlavě skoč jen tak i formace NewTrio...


Vánoční tajemství (19 vánočních písniček nejen pro zamilované)

Už šesté album z řady »české písničky – české lásky« se jmenuje Vánoční tajemství a jak jeho název napovídá, přináší 20 vánočních skladeb v podání našich předních zpěváků. Nechybí klasické vánoční hity jako například Rolničky v podání Nicol Lenertová a Roberta N., ale především spousta nových, původních skladeb – od titulního Vánočního tajemství (Heidi Janků) přes Vánoční pozdrav (Patrik Fox, Tanja, Jana Adámková a Libor Petrů), Vítej vánoční čas (Marcela Kyselová a Dania), Vánoční (Martin France), Wánoce (Richard Sacher), Snížek padá (Richard Pachman) až po Když nálada je vánoční (Eva Hurychová). Mezi dalšími interprety naleznete Kamila Emanuela Gotta, Petra Hanniga, Kláru, Jarka Šimka, Zuzanu Novou, ENU, Romana Sheene Freimutha či Dášku a Petra Brehmovy. Jako bonus je na disk zařazena píseň Vločky, kterou složila, otextovala a nazpívala Eva Hurychová už v roce 1977 a na albu vychází jako rarita úplně poprvé. Jako video bonus je pak na albu pohádkově laděný videoklip Patrika Foxe a Ester Ládové k jejich duetu Snad náhodou...


V případě zájmu o koupi CD mi napište. CENA CD: 150,- Kč + poštovné dle aktuálního ceníku pošty.


Duo ALGEO Live Music
Probíhající AKCE

© 2006 - 2020 |
zpěvačka a textařka ALENA - Alena Bělohoubková, e-mail: info@alenah.cz, Tel.: +420 737 875 760
|