Spolupráce

Petr Havlasa (rok 2005)

Náhoda v roce 2005 způsobila, že jsem se přes internet seznámila s hudebníkem Petrem Havlasou - pražákem, který v současné době žije v San Franciscu v USA a který mi nabídl něco ze své tvorby ke studiovému natočení. Výsledkem naší spolupráce byl náš první song – „No warning“ - česká verze s mým textem – „Bez varování“.


Jiří Lukášek – „Brněnské nahrávací studio George Lukase“ - (rok 2005-2006)

V tomto studiu jsem od září roku 2005 postupně natočila 19 zautorizovaných českých cover-verzí, které jsem vydala v „Tonstudiu RAJCHMAN“ v Dolních Bojanovicích v prosinci roku 2006.


Roman Sheene Freimuth

Brněnský zpěvák, skladatel a kytarista, kapelník skupiny Sheene Band, bývalý člen unplugged sekce legendární skupiny Kern Jaroslava Alberta Kronka. Roman mi poskytl svoji originální rockovou skladbu, kterou jsem otextovala a nazvala „Proměny“. Ve spolupráci s Jaroslavem Musilem bude dokončena celková aranž a natočena.


Jaroslav Šimek - STUDIO 57 (rok 2008 - dosud)

Po skončení spolupráce s Jiřím Lukáškem v roce 2006 jsem hledala možnost natáčení dalších songů. Koncem roku 2007 jsem se na jedné akci brněnského klubu „Šelepka“ seznámila s Jarkem Šimkem a předběžně jsme se domluvili na vzájemné spolupráci.

V Praze v červnu roku 2008 jsem ve „STUDIU 57“ Jarka Šimka natočila svoji další novou cover-verzi s názvem „Dove e l’amore“, která je z repertoáru zpěvačky Cher. Tato spolupráce trvá dosud a jejím výsledkem je již natočených 8 songů. Jarek je vynikající muzikant, zpěvák, skladatel, textař, ale především je 100%-ní kamarád, který poradí, pomůže a nikdy nezklame.


Ondřej Gorčík

hráč akustické a elektrické kytary, baskytary, zpěvák – spolupráce od června roku 2008 –jeho kytarové vstupy zní na všech mých nahrávkách, které byly natočeny v nahrávacím studiu Jarka Šimka. Rovněž i jeho hlas zní ve vokálech. Účinkoval v multimediálním muzikálu "Naháči". V současné době je členem skupiny The RockSet - World Roxette Tribute Band (Roxette-Revival).


Veronika Pietrowská

profesionální fotografka, která působí jak v Praze, tak po celé České republice. Je milá, ambiciózní a především umí zachytit ten správný okamžik, výraz i momentální obraz duše. Moje spolupráce s ní v jeden horký, červnový den v Praze – rok 2017 - byla moc příjemná ♥

PhotoShine.cz ... jsou její webové stránky, kde nabízí jak svatební fotografie, tak i focení páru, Glamour, Boudoir, Portét, komerční fotografie, focení v ateliéru...


Pavel Ryška

hudební skladatel, producent, zpěvák z Brna, s kterým jsem navázala spolupráci v březnu 2018. Je autorem i textařem songu „Zůstaň“, který jsem natočila v dubnu ve studiu Jarka Šimka v Praze.

Pavel Ryška je ex-členem kultovní skupiny „Helmutova stříkačka“, složil hity pro Juliána Záhorovského „Nastartuj raketu“, pro Terezu Wess „ 4+1=5“, pro Lipo feat. Debbi „Štěstí“.

Podílel se svými 4 songy na novém CD skupiny Doctor PP s názvem „Levák“, které vyšlo v březnu 2018.

V současné době pracuje na hudbě ke krátkému filmu Ingratus a zároveň na soundtracku k celovečernímu filmu.

S textařem Martinem Rousem napsal a nazpíval song „Nikdy to nevzdávej“ a ve spolupráci s raWer Studiem a NinetyTwo Production natočil i videoklip. Text je inspirovaný příběhem J. Kajínka a zároveň je o lidské touze a vytrvalosti a víře v sebe sama.

pavelryska.cz


Jaroslav Musil – KREŠENDO (rok 2010 - dosud)

V dubnu 2010 jsem využila nabídky hudebníka Jaroslava Musila - KREŠENDO a začala s ním spolupracovat na mém prvním autorském songu: „Chci se smát“, jehož konečná verze byla natočena koncem měsíce května 2011 ve „Studiu 57“ Jarka Šimka. Krátká ukázka je vám k dispozici v „ukázkách“.


Břetislav Podolník

brněnský fotograf, s kterým jsem navázala spolupráci již v roce 2006 při vydání CD ENA "JÁ A TY" . Některé z jeho fotografií jsou ve zveřejněny ve fotogalerii.

Je autorem natočených níže uvedených videí:
„Křídla“, které bylo natočeno na Zámku Rájec-Jestřebí v červenci 2010
„Svítání“, které bylo natočeno ve Slavkově u Brna v červenci 2011
„Královna deště“, které bylo natočeno v Brně-Líšni v červnu 2012


Vladimír Gruncl - VG Production

pražský kameraman, který v červenci roku 2012 založil studio s názvem VG Production audio - video. Natáčení se věnuje od roku 1996 a v současnosti se svojí kamerou Panasonic HC-X900 vytváří širokou nabídku služeb ve formě videoklipů, historických filmů, reportáží, dokumentů, reklamních akcí, sportovních i hudebních videí, záznamů z různých akcí ...

Naše vzájemná spolupráce začíná v roce 2014 tvorbou hudebních videoklipů na mé české cover-verze.


Jaromír Šmíd

brněnský kytarista, zpěvák, který má bohaté celoživotní zkušenosti nejenom z tuzemských, ale i ze zahraničních hudebních produkcí.Duo ALGEO Live Music
Probíhající AKCE

© 2006 - 2020 |
zpěvačka a textařka ALENA - Alena Bělohoubková, e-mail: info@alenah.cz, Tel.: +420 737 875 760
|